Block title
Меню сайту
Block title
Block content
Корисні посилання
Система Orphus
Акадамія творчої думки> Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія. Державна служба зайнятості

Категорії розділу
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Вxiд на сайт
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 175
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

   Заклад дошкільної освіти є комунальним закладом, тому матеріальне та фінансове забезпечення гарантує місцевий бюджет. Завдання адміністрації полягає в оптимальному його прогнозуванні, плануванні та цільовому використанні. Питання зміцнення матеріально-технічної бази, господарської роботи є найскладнішим у роботі керівника, оскільки на його розв’язання потрібні кошти.

   Фінансово-господарська діяльність закладу здійснюється згідно з кошторисом, сформованим Управлінням освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради. Фінансові асигнування плануються на захищені статті і лише частково на утримання закладу дошкільної освіти.

   Адміністрацією, батьківською та піклувальною радою закладу  надається велика увага зміцненню матеріально-технічної бази і це зміцнення відбувається за рахунок бюджетних коштів та позабюджетних благодійних внесків батьків, працівників, юридичних осіб.

   Групові приміщення забезпечені меблями та ігровим обладнанням, мають сучасний інтер’єр. Розвивальне середовище закладу організовано з урахуванням інтересів дітей і відповідає їх віковим особливостям. Для занять дітей створено всі умови, обладнані спеціальні приміщення:

  • музична, спортивна, гімнастична зали, сенсорна кімната, які обладнані сучасною музичною апаратурою, телевізором, необхідним спортивним інвентарем (традиційним та нестандартним);
  • кабінет практичного психолога;
  • розвивально-навчальна, народознавча кімната;
  • фітовітальня;
  • ігрові майданчики для кожної вікової групи, на яких завдяки співпраці батьків та вихователів виготовлено та встановлено нестандартне обладнання;
  • спортивний майданчик.
  • Заклад дошкільної освіти поповнено сучасною побутовою технікою: технічні служби − холодильниками, духовою шафою, морозильною камерою, пральними машинами, водонагрівачами; у кожній віковій групі є водонагрівач. Медичний  кабінет забезпечено бактерицидними лампами – 2 шт..
  • Заклад забезпечено ІКТ: ноутбук 2 шт., комп’ютер 1 шт., принтер 3 шт, мультимедійний проектор 1 шт..
  • В 2017 році у закладі в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» з метою впровадження інноваційних енергозберігаючих технологій придбано та встановлено сонячний колектор для забезпечення гарячою водою харчоблоку.