Block title
Меню сайту
Block title
Block content
Корисні посилання
Система Orphus
Акадамія творчої думки> Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія. Державна служба зайнятості

Категорії розділу
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Вxiд на сайт
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 175
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пам'ятка для батьків "Як підготувати дитину до дитячого садка"

1.  Здається дивним, але підготовку до ди­тячого садка треба розпочинати задовго до народження дитини, намагатися, щоб вагітність у мами протікала без різних несприятливих факторів анамнезу.

2.  Після народження дитини намагатися мінімально зменшити кількість всіх неспри­ятливих факторів анамнезу, які виникли після    пологів.

3.    Розкажіть дитині, що таке дитячий садок.

4.   У розмовах з радістю нагадайте дитині про те, що восени вона зможе ходити в дитячий са­док. Розповідайте про це рідним і знайомим у її присутності. І мине небагато часу, як ваш малюк буде з гордістю говорити про це сам.

5.  Детально розкажіть дитині про режим до­шкільного закладу, що, як і в якій послідовності вона буде там робити. Чим детальнішою буде Ваша розповідь, тим спокійніший і впевненіший буде ваш малюк. У дитячому садку дітей лякає невідомість. Коли вони бачать, що все прохо­дить так, як було обіцяно, — вони почуваються впевнено.

6.   Розкажіть про труднощі, які можуть ви­никнути в дитини в садочку. Повідомте, до кого можна звернутися по допомогу і як це зробити.

7.  Навчіть дитину знайомитися з іншими ді­тьми, звертатися до них на ім'я, просити, а не забирати іграшки, пропонувати їх дітям.

8.    Нехай дитина самостійно вибере собі улю­блену іграшку, з якою вона зможе відвідувати дитячий садочок, — разом веселіше.

9.   Існують різні думки стосовно того, чи має бути мати поруч з малюком в дитячому садку. Зда­валося б, що тут поганого? Усі задоволені, малюк не плаче, мама спокійна. Але так болісне розлу­чення тільки відтягується. Та й інші діти не зро­зуміють — а де ж в такому випадку їхня мама?

10.   Разом з дитиною оберіть систему про­щальних знаків — так їй буде простіше Вас від­пустити. Наприклад: поцілунок в одну щічку, іншу, помахати ручкою.

11.  Пам'ятайте, що на звикання до садочка малюкові може знадобитися до півроку, тому ретельно сплануйте свої плани, можливості, сили. Краще в цей період «підлаштуватися» під особливості адаптації малюка.

12. Дитина дуже добре відчуває, коли батьки сумніваються в доцільності виховання садка. Хитрий малюк найменші Ваші сумніви зуміє    використати для того, щоб залишитися вдома. Швидше й краще звикають діти, для батьків яких дитячий садок є єдиною можливістю.

13.  Дитина звикне до садочка швидше, якщо вибудує свої відносини з якомога більшою кіль­кістю дітей і дорослих. Допоможіть їй у цьому. Познайомтесь з іншими батьками та їхніми дітьми. Називайте інших дітей на ім'я, запитуйте вдома про нових друзів. Заохочуйте вашого малюка зверта­тися по допомогу й підтримку до нових людей.

14.   Будьте доброзичливими й терпимими до інших. Пояснюйте ситуацію, яка вас турбує, м'яко або через спеціалістів.

15.  У присутності дитини уникайте критич­них зауважень на адресу дитячого садка і його працівників. Ніколи не залякуйте дитину дитя­чим садком!!!

16.  У період адаптації емоційно підтримуйте малюка. Частіше обіймайте й цілуйте.