Block title
Меню сайту
Block title
Block content
Корисні посилання
Система Orphus
Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія. Державна служба зайнятості

Категорії розділу
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Вxiд на сайт
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 166
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Режим роботи ДНЗ

 

 
  •  Дошкільний навчальний заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем.        

                                                                                                                          
          Вихідні дні: субота, неділя, святкові дні.                        

 

 

 

  •    Щоденний графік роботи дошкільного навчального закладу:

       З 7:00 год. до 17:30год.

  •  Щоденний графік роботи груп дошкільного навчального закладу:  

-  для денних груп з 9-ти годинним режимом роботи - з 7:30 год. до 16:30 год.;

- для денних груп з 10,5 годинним режимом роботи - з 7:00 год. до 17:30 год.;    

                                    

- чергова група – з 07:00 год. до 07:30 год.                             

                             з 16:30 год. до 17:30 год.                                              

 

 

 

 




До уваги батьків!
 
Станом на 01.09.2018 року в ЛДНЗ функціонує 10 вікових груп:
І молодша група № 1 (вихователі - Куряча Валентина Миколаївна, Любченко Надія Олександрівна);
І молодша група № 2 (вихователі - Рудич Наталія Олександрівна, Любченко Надія Олександрівна);
І молодша група № 10 (вихователі - Клименко Тамара Анатоліївна, Куряча Валентина Миколаївна);
 
ІІ молодша група № 7 (вихователь - Сосник Ольга Анатоліївна);
ІІ молодша  група № 9 (вихователі - Ворожейкіна Надія Олександрівна, Богданова Вікторія Вікторівна);

Середня група № 5 (вихователь - Кобець Леся Олексіївна);
Середня група № 6 (вихователь - Бочарова Наталія Олександрівна);

Старша група № 3 (вихователь - Куликова Оксана Олександрівна);
Старша група № 4 (вихователь - Кривопуст Наталія Іванівна);
Старша група № 8 (вихователі - Ворожейкіна Надія Олександрівна, Богданова Вікторія Вікторівна).